[DOMAĆA SURADNJA]

Buduća suradnju između dviju domaćih tvrtki…

Izuzetno nam je drago što možemo najaviti buduću suradnju između dviju domaćih tvrtki AC Group i Magic Neta. U nadolazećim tjednima ćemo objaviti nekoliko zanimljivih objava na našim društvenim mrežama, a uskoro slijedi i nagradni natječaj. Pratite naše društvene mreže i koristite usluge domaćih tvrtki.

Više o tvrtki AC GROUP:

AC Group je nastao je iz obiteljske tvrtke AC Žmegač, poduzeća osnovanog 2000. godine, na temeljima višegodišnjeg radnog iskustva stečenog radom u inozemnim tvrtkama. Danas se AC Group djeluje po cijelom svijetu i Europi, osobito Njemačkoj na poslovima industrijske montaže, elektromontaže, montaže robotskih linija, te ostalih poslova u auto i srodnim industrijama. Ostale usluge koje nude na svojoj lokaciji u Ulici braće Krajanski 22 u Varaždinu (pokraj carine) su prodaja vozila, najam i prodaja viličara, prodaja zaštitne opreme te uslužno zavarivanje, a tu je i kruna njihovog poslovanja u Hrvatskoj - moderan AUTOSERVISNI I DIJAGNOSTIČKI centar za sve vrste vozila, pod sloganom AC Group Servis, ONE-STOP-SHOP za Vaš automobil! Konstatno su u potrazi za novim radnicima, a sve informacije možete saznati na www.ac-group.hr te njihovoj, Facebook i Instagram stranici! 

 

 

Newsletter
Želiš primati novosti iz ponude i korisne savjete na svoj email?
Newsletter šaljemo jednom mjesečno, ne spamamo :)

ISO 27001

Iso 14001

ISO 9001

Domaći telekom 100% domaći
Uvijek dostupni! 0/24